еМагазин

Tag : проткол

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Пред да влеземе кај стоматолог ќе ни мерат температура, а ќе потпишуваме и согласност за интервенција

Редакција
Од вчера во Македонија започнаа со работа сите стоматолошки ординации. Тие ќе работат со рестриктивен режим на работење, изготвен од страна на Стоматолошка комора. Стоматолошките...
Македонија

Македонија на чекор до официјално членство, денеска свечена седница за ратификација на Протоколот за НАТО

Редакција
Свечена седница за ратификација на Протоколот за пристапување на Северна Македонија во членството во НАТО ќе се одржи денеска во Собранието во присуство на претседатели...