еМагазин

Tag : разгледница

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Фото) Утринска разгледница од Охрид

Редакција
Се приближува крајот на туристичката сезона во Охрид, што е и идеална можност за уживање во она што градот го нуди, без вообичаените гужви. Плажите...
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) „Етно гостилница Воденица 3“- новогодишна бајка и разгледница

Редакција
За „Етно гостилница Воденица 3“ во Крива Паланка, сме пишувале неколку пати до сега, но сосема заслужено. Станува збор за вистинска убавица која изненадува во...