еМагазин

Tag : Урбан Бургер Бар

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

БРАВО! Урбан Бургер Бар за 3 дена подели 2.000 бесплатни оброци

Редакција
Од Урбан Бургер Бар, од каде пред неколку дена стартува акција за бесплатни оброци за деца без родители, бездомници, социјални случаеви… информираат дека за три...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

БРАВО! (Фото) Урбан Бургер Бар нуди бесплатна храна за деца без родители, социјални случаеви…

Редакција
Скопскиот Урбан Бургер Бар почна да нуди бесплатна храна за деца без родители, социјални случаеви, бездомници… Барот се наоѓа на ул. Рузвелтова 63а. Секоја чест...