еМагазин

Tag : бесплатно

Забава

#СедиДома: 200+ бесплатни филмови во домашната видеотека Cinesquare Inbox x

Редакција
Дистрибутерската куќа „Катавеј“ од Скопје се приклучи во кампањата #СедиДома, овозможувајќи колекција од 200+ бесплатни филмови онлајн преку сопствената домашна онлајн видеотека Cinesquare. „Во време...
БАШ НИ Е ЌЕФ

А1 Македонија: Бесплатна услуга за видео конференција за сите

Редакција
А1 Македонија ги продолжува активностите како поддршка за сите свои корисници со цел поедноставно секојдневие во новонастанатата состојба предзивкана од Ковид -19 вирусот, информираат од...
БАШ НИ Е ЌЕФ

„Виталиа“ бесплатно ќе доставува здрава храна за лица над 60 години

Редакција
Актуелната пандемија на коронавирусот направи сериозни пореметувања во секојдневието, а со цел да се спречи ширењето, потребна е сериозна посветеност од сите чинители во општеството,...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

БРАВО! Урбан Бургер Бар за 3 дена подели 2.000 бесплатни оброци

Редакција
Од Урбан Бургер Бар, од каде пред неколку дена стартува акција за бесплатни оброци за деца без родители, бездомници, социјални случаеви… информираат дека за три...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Повик до туристичките работници од Охрид, Дојран, Преспа, да овозможат бесплатно летување за децата со посебни потреби, од социјално загрозени семејства и децата на самохрани родители

Редакција
Како што објави еМагазин, благодарение на Фејсбук групата Бесплатно сместување Македонија и превозници со големо срце, нејзините администратори и вистински општествено одговорни фирми и оваа година...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Браво: Туристички агенции ќе носат деца со посебни потреби, деца од социјално загрозени семејства и деца на самохрани родители на море

Редакција
Благодарение на Фејсбук групата Бесплатно сместување Македонија и превозници со големо срце, нејзините администратори и вистински општествено одговорни фирми и оваа година неколку семејства со деца...