еМагазин

Tag : воденица

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Угостител од Крива Паланка: Последните пари ќе ги поделиме со вработените, со брат мѝ знаеме што е да се нема

Редакција
Сопственикот на Етно гостилница Воденица Три и „Селект кафе“, Сашо Митовски од Крива Паланка на неговиот фејсбук-профил информираше дека со неговиот брат донеле одлука дека...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Мицкоски и Пендароски се дружеа на Годишната прослава на ССК: Кој се дојде

Редакција
Традционално, Сојузот на стопански комори (ССК) во ресторанот Воденица и годинава ја организираше Годишната прослава на која присуствуваа бројни бизнисмени, јавни личности, политичари, дипломатски преставници…...