еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Бугари отворија спа и фитнес клуб во Струмица

Бугарскиот ланец (франшиза) на спа и фитнес клубови, Pulse Fitness & SPA го отвори првиот спа и фитнес клуб надвор од Бугарија, во Струмица.

Спа и фитнес клубот е сместен во трговскиот центар “Глобал“.

Се протега на 1.200 метри.

Фото/видео: Pulse Fitness & SPA

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

УЈП: Граѓаните кои не се регистрирале во електронскиот систем да го сторат тоа во најкус рок

Редакција

Филипче: Границите ќе се отворат кон средината на јуни

Редакција

Твитер „поцрвене“ за случајот Богоевски: „А зошто набавувал Павле на црно кога има наше легално масло“

Никола Осило