еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Шекеринска со Пендаровски, Спасовски, Николовски… на ифтарска вечера во „Буши„

Министерката за одбрана и вицепремиерка, Радмила Шекеринска во друштво на новиот претседател на државата, Стево Пендаровски, министрите Оливер Спасовски, Љупчо Николовски… беше на ифтарска вечера по повод Рамазан во хотелот „Буши“ во Скопје

„Ифтарска вечера по повод Рамазан. Религиите не треба да не’ раздвојуваат туку да не спојуваат“, напиша таа на својот Фејсбук профил.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Кој му правеше друштво на Заев на ифтарската вечера на Стопанската комора на Северо-западна Македонија

Фото: Фејсбук/Шекеринска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Силјановска за коментарите за нејзиниот изглед: Не дека немам попривлечни фотографии во бикини, ама не прифаќам да бидам инспирација на мажите

Редакција

Тендер „тежок“ 56.000 евра: Судскиот совет купи луксузно „БМВ“ и „Опел Астра“

Никола Осило

Колкави приходи од реклами остварила телевизијата 1ТВ лани?

Редакција