еМагазин

Tag : калин

ЖИВОТ

(Фото) Димитров денеска полни 48 години: Роденден слави и син му Калин

Редакција
Вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров денеска го прославува 48-роденден, а во ист ден е роден и неговиот син Калин. „Фала ви знајни и незнајни...
ЖИВОТ

(Фото) Министерот Димитров наполни 47 години, на Фејсбук објави фотографија со синот Калин, кој исто слави роденден

Редакција
Министерот Никола Димитров наполни 47 години. На својот Фејсбук профил објави заедничка фотографија со синот Калин, кој денеска исто така слави роденден. „Фала ви знајни...