еМагазин

Tag : Лејди Гага

Забава ТОП СТОРИИ

(Следете во живо): „Еден свет, заедно дома“: Светската музичка елита ќе пее за здравствените работници

Редакција
На виртуелен концерт, кој по македонско време започнува во 20 часот денеска светската музичка елита и најпознатите ликови од шоу бизнисот ќе им се заблагодарат...
Забава ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Кој се доби Оскар

Редакција
Филмот „Зелена книга“, вистинска приказна за црн пијанист, ја освои главната награда на американската Академија за филмски уметности – Оскарот за најдобар филм. Мексиканскиот режисер...