еМагазин

Tag : негативно

Македонија ТОП СТОРИИ

Расте негативното мислење на Грците за македонскиот премиер Зоран Заев

Редакција
Негативно мислење за Договорот од Преспа, за македонскиот премиер Зоран Заев и за поранешниот шеф на грчката дипломатија Никос Коѕијас, имаат мнозинството Грци, според политичкиот...