еМагазин

Tag : украдени

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Бројчаникот за „украдените“ пари никако да почне да врти

Редакција
И по повеќе од четири месеци бројчаник за „украдените пари“ од претходната власт, кои треба да се вратат во буџетот, а беше предизборен адут на сега...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Дека“ се парите: Бројчаникот никако да почне да врти

Редакција
И по два месеци бројчаник за „украдените пари“ од претходната власт, кои треба да се вратат во буџетот, а беше предизборен адут на сега владејачката...
Свет ТОП СТОРИИ

Ако Ви се украдени податоци Фејсбук ќе Ве извести: Потврдена кражбата на информации за 29 милиони корисници

Редакција
Податоци на речиси 30 милиони корисници биле украдени во најголемиот хакерски напад на Фејсбук во историјата на оваа социјална мрежа, кој се случи пред две...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Чии пари први ќе почнат да се вртат на бројчаникот на Порта Македонија

Редакција
Бројчаникот за украдените пари од претходната власт, кои треба да се вратат во буџетот, а беше предизборен адут на сега владејачката СДСМ, засега не врти....