еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Нема смешка за „Амди за претседател“ пошто смешката сме ние“: Твитер за кандидатурата на Бајрам за претседател на државата

Информацијата дека и претседателот на Сојузот на Ромите и актуелен пратеник, Амди Бајрам ќе се кандидира за претседател на државата, очекувано, предизвика лавина од реакции на социјалните мрежи.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Само Амди Бајрам може да има ваков анкетен лист: Каков имот пријавил

И Амди Бајрам влегува во трката за претседател на државата

(ВИДЕО) Амди Бајрам „рекламира“ Кока Кола

Фото: Youtube/Safet Mustafa

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Пуцко петрол“ го доби тендерот на општина Кичево за набавка на бензин вреден 57.000 евра

Никола Осило

Главоболки за ДИК: 1ТВ бара исплата на штета од 100.000 евра за необјавен ценовник

Никола Осило

„Тежок“ тендер на ГА-МА: Кој ќе го осигура системот за пренос на гас?

Никола Осило