еМагазин

Tag : незири

Македонија ТОП СТОРИИ

Во М-НАВ вработени роднини на Османи, Груби, Николовски, Незири, Аљими, Буши, објави КОД

Редакција
Во државното акционерско друштво Македонска навигација (М-НАВ), кое е во фокусот на јавноста по упадот таму, а кое е препознатливо поради високите плати, но и...
Македонија

СМС комуникација на Ахмети и Незири за случајот „Монструм“: Какви луѓе се осомничените, дали убиените имаат роднини во полиција

Редакција
На 4 ноември продолжува судењето за убиството на момчињата Кире Тричковски, Филип Славковски, Цветанчо Ацковски, Александар Наќевски и рибарот Борче Стефановски кај Смилковското езеро на...