еМагазин

Tag : Сашко Коцев

Забава

(Фото) Актерите Гораст Цветковски и Сашко Коцев како Дедо Мраз и Елф ги посетија децата на нивните пријатели

Редакција
Секоја година актерите Гораст Цветковски и Сашко Коцев се маскираат во Дедо Мразовци и ги посетуваат домовите на нивните пријатели. „Најдобрите Дедо Мраз и Елф...
Техно

(Видео) Само еден бит до дигитализација – нова иновативна Телеком продавница

Никола Осило
Од денес, Македонски Телеком ќе им овозможи ново дигитално искуство на своите корисници – во новата продавница, во управната зграда на Телеком, на плоштадот, сите...
Убава приказна

(Галерија) ГТЦ со моден спектакл одбележа 45 години градски шмек

Редакција
Градски трговски центар својот 45-годишен јубилеј, го одбележа со моден спектакл од брендовите во трговскиот на кои беа презентирани колекциите есен-зима ‘18/’19. На настанот присуствуваа...