еМагазин

Tag : габриел

Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Во Дубровник прва средба на Османи со неговата бугарска колешка Габриел

Редакција
Министерот за надворешни работи Бујар Османи денеска во рамки на Дубровник форум, оствари прва средба со заменик претседателот на Владата и новата министерка за надворешни...
Македонија

Бомба фрлена во дворот на синот на Амди Бајрам, Габриел

Редакција
Фокус објави дека непознати лица на 30 септември преку видео повик и пораки му се заканувале по животот на Габриел Бајрам и неговото семејство, претседател...
ЖИВОТ

(Фото) Синот на Амди Бајрам на својот наследник за роденден му подари порше

Редакција
Синот на Амди Бајрам, Габриел, на својот наследник за роденден му подари порше, а за тоа информираше на неговиот Фејсбук профил. “Сине мој, слико моја,...
ЖИВОТ

Од Систина го демантираат синот на Амди Бајрам, тестот за Ковид-19 му бил позитивен

Редакција
Од Клиничката болница „Аџибадем Систина“ велат дека синот на Амди Бајрам, Габриел, дошол да се тестира во лабораторијата на болницата на 26 октомври и добил...