еМагазин

Tag : порно

Балкан ТОП СТОРИИ

Српскиот пратеник кој гледаше порно во Собрание експресно поднесе оставка

Редакција
Српскиот пратеник Звонимир Стевиќ (66), кој гледаше порно во Собрание за време на седницата за договорот со Косово поднесе оставка, пренесуваат српските медиуми. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ...
Балкан ТОП СТОРИИ

(Видео) Српски пратеник гледа порно во Собрание за време на расправата за договорот со Косово

Редакција
Српски пратеник на својот мобилен телефон гледал филмови за возрасни додека во српскиот Парламент се расправало за европскиот план за Косово, објави српски Блиц. Посланик...
Балкан

Порно-видео ја заврши кариерата на босанскиот политичар Иван Бегиќ

Редакција
Поради порно-видео кое се појави во јавноста и кружи на социјалните мрежи, босанскиот политичар Иван Бегиќ, пратеник на ПДП во градското собрание на Бања Лука,...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Порнографски видеа и фотографии со девојки и жени од Гевгелиско препраќани на Вибер, Месинџер

Редакција
Порнографски видеа и фотографии со експлицитна содржина со девојки и жени од Гевгелија и околината се споделуваат на пораки преку Вибер и Месинџер. Случајот е...
18+ ТОП СТОРИИ

(Експлицитна содржина): Зачестена појава на домашни македонски порно клипови на интернет

Редакција
Ирена од Козле, домашно порно видео од Прилеп, македонско девојче… ова се само дел од насловите на видео клипови објавени на специјализираните сајтови за возрасни...
18+

Во Грција за прв пат доделени порно филмски награди

Редакција
За прв пат во Атина, Грција викендов беа доделени порно филмски награди. Награди добија и грчки и европски порно глумци, а на доделувањето учествуваа и...