еМагазин

Tag : чувари

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Запознајте ги чуварите на јавните пари: Министерот Тевдовски бил фудбалер

Редакција
Во серијал, еМагазин Ве запознава со чуварите на јавните пари. Министер за финансии, Драган Тевдовски дојде на оваа функција од Економски факултет, каде беше избран од...