еМагазин

Tag : формулар

БАШ НИ Е ЌЕФ

Skopje design week 2019 со отворен повик за учесници

Редакција
Мултидисциплинарната платформа Skopje Design Week есенва ќе го претстави своето деветто издание преку најновите достигнувања на производните компании, дизајнерите и дизајн студијата од Балканските земји....