еМагазин

Tag : Љупчо Златев

Македонија

МАН: МВР во најкус рок да ги открие партиските ботови кои им се закануваат на новинари

Редакција
Македонската асоцијација на новинари (МАН) најостро ги осудува заканите по безбедноста на новинарите, загрозување на безбедноста на нивните семејства, како и политичкиот притисок кој се...