еМагазин

Tag : педер

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Владата сама се руши

Редакција
Од ден на ден, власта останува без нови и нови подржувачи. Верност и откажуваат дури и најверните. Причините за тоа се бројни. Граѓаните се уште...
Македонија

Осуди за скандалозната изјава на Заев и од СЕММ, ССНМ и повеќе невладини организации

Редакција
И денеска лавина од реакции за скандалозната изјава на премиерот Зоран Заев. Ви ги пренесуваме реакциите на СЕММ, ССНМ и повеќе невладини организации СЕММ: Изјавата...
Македонија ТОП СТОРИИ

Осуди од сите страни за „сочната“ изјава на премиерот Зоран Заев

Редакција
„Секако дека нема да дозволам неколку криминалци, еден суетен новинар, и да ме извини ЛГБТИ заедницата, еден педер да ја симнат оваа Влада од власт....
Македонија ТОП СТОРИИ

Заев: Нема да дозволам неколку криминалци, еден суетен новинар и еден педер да ја симнат оваа Влада од власт

Редакција
„Јас сум човек борец и ќе продолжам да се борам за овие вредности до крај додека граѓаните ми даваат позиција. Секако дека нема да дозволам...