еМагазин

Tag : глас

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Кој знае каде е Катица Јанева?

Редакција
Неколку дена, иако секојдневно е топ тема во јавноста, нема глас од специјалната обвинителка Катица Јанева. На никаков начин не реагира на бројните шпекулации во...