еМагазин

Tag : Ларис Гајсер

Македонија ТОП СТОРИИ

Новинарот кој го обелодени „Рекет“ очекува крај на премиерската кариера на Зоран Заев

Редакција
Новинарот на италијанскиот весник „Ла Верита“, Ларис Гајсер откако деновиве ја здрма македонската и европската јавност со објавувањето на аудио и видео снимките за „Рекет“...
МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Новинарот кој објавува материјали за „Рекет“ се сликал со Иванов, еми Боки со кој се не се сликаше

Редакција
Вистинска драма се направи за беграундот на политикологот и новинар Ларис Гајсер, кој за италијанскиот весник La Verità, вчера и денеска објавува материјали за случајот...
Македонија ТОП СТОРИИ

Кој е Ларис Гајсер кој ја објави снимката на која Боки 13 зема пари од Камчев

Редакција
Политикологот и новинар Ларис Гајсер (42), авторот на текстот за италијанскиот весник La Verità, кој денеска беше објавен заедно со аудио и видео снимки на кои...
Македонија

Новинарот кој ја објави снимката со Боки 13, Кичеец и Камчев најавува објавување на нови шокантни документи

Редакција
Политиколот и новинар Ларис Гајсер, авторот на текстот за италијанскиот весник La Verità, кој денеска беше објавен заедно со аудио и видео снимки на кои...