еМагазин

Tag : Камник

Локално

Го киднапирале и го претепале во Камник

Никола Осило
На 10.01.2019 во 12.34 часот од Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив бил донесен И.А.(30) од село Арачиново, кој пријавил