еМагазин

Tag : Нептун

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Студенти го учат бизнисот во македонските компании кои се дел од групацијата „Балфин“

Редакција
Со цел да им се даде шанса за раст и развој на младите луѓе, инвестициската групација „Балфин“ постојано отвора нови и ги подобрува веќе постоечките...
Локално

Кои се најдобрите трговски објекти во Скопје за апарати за домаќинство, бела техника и се за дома

Редакција
Град Скопје и агенцијата „SWOT Research“ специјализирана за анализа на квалитетот на услугата по пат на тајни купувачи, ги избраа најдобрите трговски објекти за 2018 година....
БАШ НИ Е ЌЕФ

„Lucky days” во НЕПТУН од 05-08 ноември: Најголеми попусти на целиот асортиман

Редакција
Во Нептун од 05-08 ноември ќе има „Lucky days” со најголеми попусти на целиот асортиман и шопинг до 48 рати со happy кредит! Искористете го...
ЖИВОТ

haPPy ваучерот сега вреди и до седум пати повеќе со Philips производите

Редакција
Изберете го вашиот омилен производ од Philips и искористете го вашиот happy ваучер сега со уште поголема вредност. Philips Lumea, апарат за еспресо, преса за...
ЧИСТА ОКОЛИНА

Со прочистувачите на воздух добивате до 97% почист воздух

Редакција
Со почетокот на есента и припремите за грејната сезона, загриженоста од загадувањето станува актуелна тема на разговор помеѓу луѓето во Македонија. Иако често се дискутира...
БАШ НИ Е ЌЕФ

BACK TO SCHOOL акција во Нептун: Големи попусти на лаптопи, смартфони и таблети!

Редакција
“BACK TO SCHOOL” акција во Нептун! Од 03-24 септември големи попусти на лаптопи, смартфони, таблети и IT опрема или до 24 рати без камата со...