еМагазин

Tag : распродажба

ЖИВОТ

Од утре започнува распродажба во „Рамстор мол“

Редакција
Дали сте спремни за голем и незаборевен шопинг? Од 05 до 11 февруари само во Рамстор Мол започнува добро познатото шопинг лудило „Garage Sale“. Настанот...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Детален преглед: Стопанска банка Скопје распродава запленети згради, куќи, деловен простор, машини…

Редакција
Стопанска банка Скопје по пат на наддавање ќе изврши продажба на запленет имот по основ на ненаплатени кредити. Се нудат згради, деловен простор, куќи, машини,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Уште седум дена до завршување на Sport Vision Bazaar, од денес со надополнета и освежена понуда

Редакција
Илјадници посетители веќе ја посетија најголемата спортска распродажба, Sport Vision Bazaar која започна во петокот, 15-ти ноември 2019 во спортската сала „Расадник“ во Кисела Вода,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Стартува есенската WOW распродажба со попусти до 80% во Веро центар

Редакција
Почнува најголемата есенска распродажба во продавниците во Веро центар во Скопје со неверојатни попусти до 80%.  Речиси сите продавници во Веро центар, вклучувајќи го и...
Бизнис ТОП СТОРИИ

УЈП распродава запленети возила: Луксузни автомобили, камиони и автобуси по багателни цени

Никола Осило
Управата за јавни приходи на јавна аукција и по пат на комерцијална продажба закажани за 24 септември годинава ќе понуди на продажба повеќе возила запленети...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Голема летна WOW распродажба во Веро центар

Редакција
Голема летна распродажба со попусти до 80 отсто ќе се случува од 7 до 11 август во Веро центар во Скопје. Потрошувачите ќе може да...
Бизнис

Ќе се распродава имот на тутунскиот комбинат „Боро Петрушевски Папучар АД – Куманово“

Редакција
Владата на последната седница ја разгледа и усвои информацијата за Објавата за продажба на недвижни ствари во Куманово, Ваксинце и Лојане, како и движни ствари машини,...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Распродажба во УЈП: По багателни цени се продаваат комбиња, земјоделско земјиште, пасишта, тв предаватели…

Редакција
Управата за јавни приходи (УЈП) објави нов оглас за распродажба на движни и недвижни ствари. На престојната распродажба се продаваат земјоделско земјиште, пасишта, различни типови...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Распродажба на УЈП: Се продаваат автомобили, комбиња, тв предаватели, дупчалки…

Редакција
На најновата распродажба на Управата за јавни приходи (УЈП) на движни и недвижни ствари, освен вообичаената продажба на автомобили се нудат и комбиња, дупчалки, бушалици,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Голема распродажба со попусти до 80 отсто во Веро центар

Редакција
Голема распродажба со попусти до 80 отсто на различни категории производи ги очекува посетителите на продавниците лоцирани во Веро центар од среда до недела (од...