еМагазин

Tag : распродажба

БАШ НИ Е ЌЕФ

Подгответе се за Garage Sale во Рамстор Мол

Редакција
Дали сте подготвени за најголемата сезонска зимска распордажба? Од 19 до 25. јануари во Рамстор Мол започнува веќе добро познатата шопинг манија Garage Sale под...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Распродажба во УЈП: Се продаваат машини, деловен простор, апарати…

Редакција
Управата за јавни приходи (УЈП) организира аукција за продажба на движни и недвижни ствари. На распродажба се деловен простор, машини, апарати… Сите детали ОВДЕ....
Бизнис ТОП СТОРИИ

Распродажба во УЈП: Се продаваат станови, деловни простории, автомобили…

Редакција
Управата за јавни приходи (УЈП) објави оглас за продажба на движни и недвижни ствари. Се продаваат станови, деловни простории, автомобили… Целиот оглас и условите ОВДЕ....
Бизнис ТОП СТОРИИ

Распродажба во УЈП: Се продаваат 6 дуќани во струмички „Глобал“, автомобили…

Редакција
Управата за јавни приходи (УЈП) објави нов оглас за продажба на движни и недвижни ствари. Во огласот на продажба се најдоа и шест дуќани во...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Распродажба во УЈП: Се продава деловен простор, возила…

Редакција
Нова распродажба на запленети движни и недвижни ствари организира Управата за јавни приходи (УЈП). Се продава деловен простор, возила… Сите детали ОВДЕ....
Бизнис ТОП СТОРИИ

УЈП распродава запленети автомобили, камиони, булдожери…

Редакција
На јавна аукција закажана за 31 август годинава, Управата за јавни приходи (УЈП) ќе понуди на продажба повеќе движни и недвижни предмети запленети по основ...
ЖИВОТ

Од утре започнува распродажба во „Рамстор мол“

Редакција
Дали сте спремни за голем и незаборевен шопинг? Од 05 до 11 февруари само во Рамстор Мол започнува добро познатото шопинг лудило „Garage Sale“. Настанот...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Детален преглед: Стопанска банка Скопје распродава запленети згради, куќи, деловен простор, машини…

Редакција
Стопанска банка Скопје по пат на наддавање ќе изврши продажба на запленет имот по основ на ненаплатени кредити. Се нудат згради, деловен простор, куќи, машини,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Уште седум дена до завршување на Sport Vision Bazaar, од денес со надополнета и освежена понуда

Редакција
Илјадници посетители веќе ја посетија најголемата спортска распродажба, Sport Vision Bazaar која започна во петокот, 15-ти ноември 2019 во спортската сала „Расадник“ во Кисела Вода,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Стартува есенската WOW распродажба со попусти до 80% во Веро центар

Редакција
Почнува најголемата есенска распродажба во продавниците во Веро центар во Скопје со неверојатни попусти до 80%.  Речиси сите продавници во Веро центар, вклучувајќи го и...