еМагазин

Tag : Неготино

Локално

Трагедија во Неготино: Го пронашле синот починат во тоалет

Никола Осило
На 13.09.2018 година околу 19.00 часот во Полициската станица Неготино, од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка