еМагазин

Tag : фејсбук

Македонија

Цел владин кабинет на социјални мрежи: 23 користат „Фејсбук“, а 14 се активни на Твитер“ и „Инстаграм“

Редакција
23 од 26 министри во Владата на Република Македонија активно користат Фејсбук, покажа втората годишна Анализа направена во периодот од 23 до 28 Јули 2018...
Забава

(Фото) Марјана Станојковска го покажа прекрасното тело играјќи си „криенка“ со фановите

Редакција
Една од најпознатите македонски манекенки и ТВ-водителки, Марјана Станојковска објави фотографија како се „сонча“ во костим за капење кој го открива нејзиното прекрасно тело. „Hide...